درباره ما

مجمموعه ما با هدف تولید عسل خالص و خام ،از سال 92 فعالیت خود را با تعداد 10 کلنی آغاز کرد و باتوجه به افزایش میزان تقاضای اطرافیان و نزدیکان با گسترش تعداد کلنی ها ،رفته رفته حجم تولیدات خود را اقزایش داد. این مجموعه با ثبت برند “هدیه عسل شهدآوران طلایی” به شماره ثبت 1933 تصمیم برآن گرفت تا دایره مخاطبین خود را وسیع تر سازد و با تولید هرچه قدرتمند تر وارد عرصه تولید عسل خالص و درمانی شود.

شرکت هدیه عسل شهدآوران طلایی، بنیان گذار طرح بسته بندی عسل های هدیه ای در کشور،محصولات خود را متناسب با مناسبت های مختلف اعم از تبریک سال نو ، تبریک تولد ، تبریک سالگرد ازدواج ، روز عشق(ولنتاین) ، روز پدر ، روز مادر ، سوغات ، خانه نو ، جشن های فارغ التحصیلی و قبولی ، نامزدی ، عروسی و همچنین مناسبت های رسمی اداری ( افتتاحیه ، اختتامیه ، همکاری ، هدیه به کارمندان و … ) وارد بازار کرد.

شرکت هدیه عسل با راه اندازی سایت و شبکه های اجتماعی این بستر را فراهم ساخت تا هر فرد این توانایی را داشته باشد که عسل خالص و خام را به طور مستقیم و بدون واسطه از زنبوردار خریداری کند و بدون اتلاف وقت و هزینه خود ، محصول مورد نظر را درب منزل تحویل گیرد .

همچنین با تولید محتوا و مقالاتی سعی بر آن دارد تا اطلاعات شما عزیزان را در مورد شناخت عسل طبیعی ، روش های عسل درمانی ، پرورش زنبور عسل ، شیوه زندگی زنبور عسل و… افزایش دهد.

مجموعه ” هدیه عسل ” در نظر دارد خدمات ویژه و منحصربفرد خود را در راستای خواسته های به روز شما عزیزان ، نه تنها در این مرز و بوم ، بلکه در خارج از مرزهای کشور نیز ارایه دهد.

 

شرکت هدیه عسل شهدآوران طلایی ، کمال سپاس و تشکر را از شما عزیزان به دلیل حسن انتخاب و اعتمادتان در این سال ها را دارد.

ضمانت نامه